شرایط ثبت نام و شرکت در سمینار ایرانی را با دقت مطالعه کنید.

ثبت نام در دوره های حضوری
پس از ثبت نام در دوره های حضوری در صورت علاقه مندی به شرکت در کارگاه های آموزشی دوره های حضوری می توانید نسبت به ثبت نام در کارگاه های مشخص شده در کنترل پنل کاربری خود اقدام نمایید . برای این کار مراحل زیر را انجام دهید:
1. در پنل کاربری خود ابتدا به منوی «حسلب کابری » بروید؛ در این بخش اطلاعات برگزاری کارگاه های تحت همایش از جمله هزینه ثبت نام در کارگاه، مهلت ثبت نام، ظرفیت کارگاه و ظرفیت باقیمانده قابل مشاهده است. در این بخش تعداد نفرات جهت شرکت در کارگاه را مشخص نموده و نام نویسی اولیه نمایید.
2. جهت تکمیل ثبت نام در کارگاه لازم است نسبت به پرداخت هزینه آن اقدام نمایید. برای اطلاع از نحوه پرداخت به بخش پرداخت هزینه ثبت نام و خدمات مراجعه فرمایید.
3.دریافت بلیط شرکت در سیمنار و به همراه داشتن آن الزامی است.
نکات مهم: 
– نام‌نویسی اولیه در یک کارگاه تضمینی برای ثبت نام در آن کارگاه نیست. صرفا پس از پرداخت هزینه شرکت در کارگاه مذکور شما در کارگاه ثبت نام خواهید شد.
– با توجه به محدودیت در ظرفیت کارگاه‌ها ملاک ثبت نام در هر کارگاه تاریخ ارسال مشخصات پرداخت هزینه شرکت در آن کارگاه می‌باشد و نه تاریخ نام‌نویسی اولیه!
– با توجه به این موارد بالا در صورت تمایل به شرکت در کارگاه در اسرع وقت نسبت به پرداخت هزینه اقدام نمایید .
– پس از واریز هزینه شرکت درکارگاه لطفا مشخصات فیش واریزی خود را نگهداری کنید.
 تعیین ،  تغییر و بازیابی رمز عبور ورود به پنل کاربری
در صورتی که مایل به تعیین رمز عبور جدید برای ورود به پنل کاربری خود هستید می بایست در پنل کاربری خود منوی تغییر رمز عبور را انتخاب نمایید و در این بخش اقدام به تغییر رمز عبور خود کنید .
فراموش کردن رمزعبور و بازیابی مجدد آن
اگر زمانی رمز عبور خود را فراموش کردید نگران نباشید، شما می‌توانید با تکمیل فرم بازیابی رمز عبور، رمز عبور جدید خود را در ایمیل خود دریافت کنید.
نکات مهم:
– رمز عبور ایمن، رمز عبوری است شامل حروف، اعداد و علامت‌ها . مانند : aM5@y3
– از حروف الفبای فارسی استفاده نکنید !
– هیچ گاه در انتخاب رمز عبورهای خود (در هر سایت) ازحروف الفبای فارسی استفاده نکنید، چرا که به دلیل کدینگ‌های مختلف ممکن است با تغییر کامپیوتر خود با مشکل ورود به سایت مواجه شوید.