درباره سمینار ایرانی

صاحب امتیاز : سرکار خانوم زهرا یزدانی

شفاف باشید، متفاوت باشید

فارغ از تشریفات، سمینار ایرانی یک تیم متشکل از متخصصان و کارشناسانی در حوزه روانشناسی، بازاریابی، تجارت الکترونیک، مدیریت است. سمینار ایرانی با تمرکز بر روی سمینارهای آموزشی در ایران ، فرایند اطلاع رسانی را برای اعضای خود آسان می کند ، ضمن اینکه با داشتن وب سایتی جامع در این حوزه و به اشتراک گذاری مقالات کاربران و برنامه ها ، حق انتخاب و آموزش با کیفیت را برای کاربران فراهم کرده است.

با استفاده از این روش، همه روزه پیشنهادات ویژه‌ای از برنامه های آموزشی، سمینارها و مقالات دانش آموختگان روی سایت سمینار ایرانی قرار می گیرد و کاربران میتوانند از نظرات دانش آموختگان اطلاع یابند . بر این اساس پیشنهاد میکنیم این سایت را به جامعه علاقمند به سمینارهای آموزشی، همایش ها و کلاس های آموزشی معرفی نمایید.

قسمت هایی از منشور اخلاقی موسسه خانواده موفق اندیشه مثبت(سمن):

با توکل به نیروی لایزال پروردگار متعال، بر این باوریم که با همدلی و همراهی هم وطنان عزیزمان ، شاهد رشد و توسعه برنامه های علمی و آموزشی موسسه خانواده موفق اندیشه مثبت(سمن)، و گروه سمینارایرانی  به عنوان موسسه ای مردمی و پیشرو درفعالیت های عمومی آموزشی و اندیشه ها ی روزآمد و فراتر از مرزذهنها ، خواهیم بود.
● همکاران و گروه علمی آموزشی موسسه خانواده موفق اندیشه مثبت با ايمان به اراده خالق هستي و اتکا به اعتماد عمومی، جلب رضایت شما عزیزان را سرلوحه امور خود می داند و در راستای تحقق ارزش های اساسی و حفظ حرمت و منزلت انساني، رعایت اخلاق حرفه ای درمحیط کار و تطبيق رفتارهای شایسته یکایک كاركنان با رفتارهای شغلی مورد انتظار جامعه، بر اصول زير به عنوان منشور اخلاقي خود توافق نموده اند و بر رعايت اين اصول توسط تمام اعضای گروه در همه واحد ها و در كليه شرايط خدمت رساني تعهد مي نمايند:
● تلاش برای ارتقای مستمر سطح آموزش و آگاهی و مهارت های زندگی هم میهنان عزیز از دورافتاده ترین نقاط تا بزرگترین شهرهای کشورعزیزمان.
● تلاش مستمر در زمینه خلق و بهره گیری از ایده ها و راهکارهای جدید و طراحی خدمات و محصولات نوین آموزشی در سطح استاندارد های جهانی با هدف فراگیرگردن آموزش درحد شایسته برای همه هم میهنان عزیزمان.
● شناسائی مستمر و توجه ویژه به نیازهای آشکار و پنهان آموزشی جامعه با هدف ارتقای مستمر رضایتمندی هم وطنان از خدمتگزاران خود در این سازمان.
● رویکرد استفاده از تفکر خلاق و استعداد یابی در جوانان.
● قراردادن بالاترین جایگاه ارزشی در اختیار مخاطبین.

15 استاد مجرب
1200 دانشجوی عضو سایت
700 ساعت ویدئو
72 دوره اموزشی